Sohbet Girişi


Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

BILGISAYAR SURUM ILE BAĞLAN

MOBIL SURUMLE BAĞLAN

DIGER SURUMLERLE BAĞLAN

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, kullanıcılara anonim bir ortam sağlar. Gerçek kimliklerini açıklamadan iletişim kurabilirler. Bu özellik, kullanıcıların rahat bir şekilde kendilerini ifade etmelerini sağlar. internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan kolayca erişilebilir. Bilgisayar, akıllı telefon veya tablet gibi herhangi bir cihazdan sohbet odalarına bağlanmak mümkündür.

Sohbet odaları, farklı ilgi alanlarına sahip insanları bir araya getirir. Bu sayede kullanıcılar, farklı kültürlerden, yaş gruplarından ve coğrafi bölgelerden insanlarla tanışabilirler. Bu sohebt sitesinde, kullanıcılar kendilerini ifade etmelerini, fikirlerini paylaşmalarını ve yeni bakış açıları kazanmalarını sağlar. Bu sayede kullanıcılar, kişisel gelişimlerine katkıda bulunabilirler.

mIRC Script

Bilgisayar üzerinden bağlantı kuruyorsanız, mIRC Scriptimiz tam size göre! Hemen tek bir tıklamayla indir ve kur!

mIRC İndir

AndroIRC

Cep telefonundan bağlantı kuruyorsanız, sohbet odalarımıza AndroIRC Proğramı indirerek bağlantı kurabilirsiniz.

AndroIRC İndir

Web Radyo

Sohbet kanalımıza giriş yapmadan, online radyo yayınlarımızı buraya tıklayarak dinleyebilirsiniz. (Mobil uyumludur)

Radyo Dinle


Sosyal Medyadayız

İslami Sohbet Odaları

adminweb Ocak 12 2023  Etiket: , , , , Yorum Yok

İslami Sohbet Odaları

İslami Sohbet Odaları

Müslümanlar Sohbet Siteleri, İslami Chat, İslami Sohbet Odaları din üzerine sohbetler yapmak isteyen veya İslam’a uygun evlilik yapmayı arzu eden  beylerin bayanların tercih ettikleri tanışma platformlarıdır, insanlar bay bayan ortama gelerek sohbet ederken diğer yandan karşılarındaki kişileri belli etmeden tanımaya çalışırlar huylarını karakterlerini yaşam tarzlarının kendilerine uygun olup olmadığını belirledikten sonra işte amacı normal sohbet için arkadaşlıksa veya evlilik üzerine tanışma ise ona göre kararını vererek karşılıklı yollarına devam ederler.

İslam ve Din üzerine hizmetlerin yer aldığı sitelerde olması gereken ziyaretçilerin yapmak istedikleri işlevleri yukarıda belirtmiş bulunuyoruz internet sayfalarında özellikle Müslümanlara yönelik hizmet veren yada verdiklerini beyan eden sohbet siteleri mevcut ne derece doğru olup olmadığını test etmek için merak edip bu tür yerlere katılanlarınız olup olmadığını  bilemem fakat bu konu benim ilgimi çeken bir konu olduğu için sırf merakımı yenmek adına bir kaç yere giriş yaptım bunların domain adları zaten İslam’ı ve Dini içeriyordu neyse sunuculara giriş yaptım ben zannediyordum radyosunda dualar ilahiler hadisler yayınlanır yok normal müzikler yayınlanıyordu.

Ve sohbet ortamını on, on beş dakika takip ettim  sohbetler genel sunucularda olan sohbetlerden ibaretti insanlar karşılıklı farklı konulardan konuşuyorlardı öyle düşündüğümüz gibi sohbetleri sadece Din üzerine değildi ve ziyaretçilerin almış oldukları rumuzlarda gözümden kaçmadı yerli yabancı her yerde görülen rumuzlardan bir farkları bulunmuyordu  bunları gözümle görünce artık ikna olmuş merakım gitmiş bilgi sahibi olarak sunucudan çıkış yaptım bu arada kim nasıl hizmet verirse bizi ilgilendirmez açıklamam kullanılan domain adlarının site sohbetleriyle alakalı olmadığını anlatmak istedim insanlar bir araya gelerek sanalda hizmet veren yerlerdeki yaptıkları genel konuşmaları buralarda, da gerçekleştiriyorlar.

İslami Chat Siteleri

Sohbettutkusu.com sanalı içeren sayfalarda genel sohbet chat ve tanışma ortamı olarak hizmetler sunmakta sitelerimizin hizmeti belli kullanıcıları belli radyo oyun eğlence arkadaşlık  her konunun konuşulduğu seviyeli sohbet platformu aksini iddia ederek sadece dini sohbet veya sadece normal konular işlendiğini söyleyemeyiz  isteyen saygıyı seviyeyi elden bırakmadan istediği sohbetler yapmakta özgürdürler.

İslami Sohbet Odaları

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


0
Would love your thoughts, please comment.x

Copyright 2021 Tasarım & Lisans hak sahibi SohbettemaSanal Alemin En İyi Radyosu Şuan Online!